Вартість курсів

A1 / Базовий рівень німецької мови, ONLINE, ЗАНЯТТЯ ПО SKYPE

300
грн/ за 60 хв.
Заняття тривають 3 місяці (36 занять по 90 хвилин). Використовуємо найновіші видання підручників німецького видавництва HUEBER з додатковими аудіо- та відеоматеріалами. Наприкінці слухачі курсу можуть описати простими засобами німецької мови  своє оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.
Більше про курс

А1 / Базовий рівень володіння

Учасник курсу з німецької мови може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу. Може запитувати і відповідати на запитання.

А2 / Базовий рівень німецької мови, ONLINE, ЗАНЯТТЯ ПО SKYPE

300
грн/за 60 хв.
Заняття тривають 4 місяці  (40 занять по 90 хвилин). Використовуємо найновіші видання підручників німецького видавництва HUEBER з додатковими аудіо- та відеоматеріалами. Наприкінці слухачі курсу  розуміють ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, місцевої географії.
Більше про курс

А2 / Базовий рівень володіння

Учасник курсу  з німецької мови може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми.

В1 / Середній рівень німецької мови, ONLINE, ЗАНЯТТЯ ПО SKYPE

300
грн/за 60 хв.
Заняття тривають 4,5 місяці (44 заняття по 90 хвилин). Використовуємо найновіші видання підручників німецького видавництва HUEBER з додатковими аудіо- та відеоматеріалами. Наприкінці слухачі курсу розуміють основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми часто вживані на роботі, у навчанні. Можуть вирішити більшість проблем під час перебування у країні, мова якої вивчається.
Більше про курс

В1 / Середній рівень німецької мови

Учасник курсу з німецької мови може просто і зв’язано висловитись на знайомі теми або теми особистих інтересів. Може описати досвід, події, сподівання, мрії тощо.

В2 / Середній рівень німецької мови, ONLINE, ЗАНЯТТЯ ПО SKYPE

400
грн/за 60 хв.
Заняття тривають 5 місяців  (46 занять по 90 хвилин).
Учасник курсу може вільно спілкуватися з носіями мови. Може чітко, детально висловитись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.
Більше про курс

В2 / Середній рівень німецької мови

Учасник курсу з німецької мови може розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й дискусії за фахом.

C1 / Професійний рівень німецької мови, ONLINE, ЗАНЯТТЯ ПО SKYPE

400
грн/ за 60 хв.
Заняття тривають 5 місяців  (48 занять по 90 хвилин).
Учасник курсу може розуміти широкий спектр достатньо складних та об’ємних текстів і розпізнавати імпліцитне значення. Може висловлюватись швидко і спонтанно без помітних утруднень.
Більше про курс

C1 / Професійний рівень німецької мови

Учасник курсу з німецької мови може чітко,  детально висловлюватись на складні теми, демонструючи володіння граматичними структурами та програмами висловлювання.

C2 / Професійний рівень німецької мови, ONLINE, ЗАНЯТТЯ ПО SKYPE

400
грн/за 60 хв.
Учасник курсу може розуміти без утруднень практично все, що чує або читає. Може вилучити інформацію з різних усних чи письмових джерел, узагальнити її і зробити аргументований виклад у зв’язній формі.
Більше про курс

C2 / Професійний рівень німецької мови

Учасник курсу з німецької мови може скласти по закінченню цього рівня: Малий німецький мовний диплом (Kleines Deutsches Sprachdiplom – KDS), Великий німецький мовний диплом (Großes Deutsches Sprachdiplom – GDS), Іспит з німецької мови для вступу до вузів (Deutsch für den Sprachlichen Hochschulzugang – DSH) або Центральний іспит вищого рівня (Zentrale Oberstufenprüfung – ZOP).

ІНДИВІДУАЛЬНІ, ONLINE, ЗАНЯТТЯ ПО SKYPE

від 300
грн/ за 60 хв.
Переваги занять з репетитором з німецької мови – це індивідуальний підхід у всьому і врахування особливостей сприйняття і засвоєння інформації. Це дуже важливо для тих слухачів, які останнім часом нерегулярно вивчали чи застосовували мову, а виникла необхідність «реанімувати» мову за короткий термін часу. Викладач розробить для вас навчальний план максимально відповідний вашим цілям і побажанням. Особливо, якщо у вас є чітка мета, наприклад, здати іспит, влаштуватися на роботу в німецьку компанію, отримати освіту в німецькомовній країні тощо.
Більше про курс

ІНДИВІДУАЛЬНІ, ONLINE, ЗАНЯТТЯ ПО SKYPE

Викладачі Sprachkurs організують заняття для вас максимально цікаво. Ви самостійно вирішите, скільки годин придбати і в який час проводити заняття. Ми пропонуємо оптимальні ціни!

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ НІМЕЦЬКОЮ МОВОЮ

550
грн/за 60 хв.
Розклад занять встановлюється відповідно до побажань клієнта, мінімальна тривалість одного заняття – 2 ак. години, для груп від 3 осіб – 3 ак. години. Є можливість вибрати. Працівники компанії не витрачають свій час на дорогу і знаходяться в зручній робочій атмосфері. Автентичні навчальні посібники німецьких видавництв, що відповідають цілям і задачам курсу, а також додаткові аудіо- та відеоматеріали сприяють швидкому і якісному засвоєнню навчального матеріалу та формуванню мовних навичок у слухачів курсу. Викладач орієнтується на темп групи і ефективно планує навчальний час.
Більше про курс

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ НІМЕЦЬКОЮ МОВОЮ

Корпоративне навчання проходить на регулярній основі, поряд з професійними тренінгами і курсами. Завдяки цьому компанії виходять на інший рівень, піднімають свій престиж, що дозволяє співробітникам виконувати професійні завдання на новому рівні.